Yaşam

Onedio Araştırmasına Göre Survivor’un En Çekici 5 Yarışmacısı!

Survivor All Star 2024 hem yarışma hem de seyirci açısından farklılıklarla dolu. Öncelikle Survivor sezonunu SMS’siz izleyecek olmamız yarışma tarihindeki en büyük değişiklik. Bu nedenle tüm dengeler değişti. Önceki yıllarda gördüğümüz birçok yarışmacı seyirciye farklı görünmeye başladı. Belki gerçek yüzlerini gördük, bilmiyoruz. Lafı fazla uzatmadan konumuza dönelim. Geçtiğimiz günlerde Survivor All Star’ın en itici yarışmacısını seçtiğimiz bir anket hazırladık. Anketimiz sonuçlandı ve sizlerin oylarıyla en çekici olmayan 5 yarışmacıyı belirledik. Bakalım kim seçilmiş?

5.Ögeday Girişken

Ögeday aslında geçtiğimiz yıllarda da popüler bir yarışmacıydı ancak Survivor’da SMS’siz davranışı seyirciler tarafından pek beğenilmedi. En çekici olmayan yarışmacılar listesinde %5 oyla 5. sırada yer aldı.

4. Seda Aktuğlu

Bu sonucu görünce ‘Diğer Seda’yla mı karıştırmışlar?’ diye düşündü. Düşündüm. Alışık olduğumuz bir tür değil, belki de bu yüzden kullanıcılar onu itici olarak seçmiştir. Yüzde 7 oyla 4. sırada yer aldı.

3. Yiğit Poyraz

SMS yılında final koltuğuna oturan bir kişi nasıl en çekici olmayan 3. yarışmacı seçilebilir? Çok garip bir gelişme. Bunda elbette davranışlarının da etkisi var. Oyların yüzde 10’unu aldı.

2. Nagihan Karadede

Nagihan’ın bu listede olmasına şaşırmadık. Tavırları seyirciler tarafından hiç beğenilmedi. Oyların yüzde 11’ini alarak 2. sırada yer aldı.

1. Turabi Çamkıran

Teste hazırlanmaya başladığımda kimin kazanacağı belliydi. Bu sonuç hiç de şaşırtıcı değildi. Oyların yüzde 39’unu alarak zirveye yerleşti.

beylikovaajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu